Nawigacja

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020

Zajęcia dodatkowe

UWAGA /dotyczy II semestru/

Proponowane formy pomocy uczniom do piątku 07.02.2020r.

Klasy I- III

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

L.p.

Rodzaj zajęć

Klasa

Prowadzący

Termin

1.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

IIB

 

B. Konopka

czwartek 1240-1330

2.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

IIA

 

B.Boć

środa 1340-1430

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze matematyki

L.p.

Rodzaj zajęć

Klasa

Prowadzący

Termin

1.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

IIIB

 

M. Biedrzycka

poniedziałek 1250-1335

2.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

IIIA

 

E. Wołczyńska

wtorek 855-940

 

Propozycje innych  form zajęć dodatkowych  w kl I- III

L.p.

Rodzaj zajęć

Klasa

Prowadzący

Termin

1.

 

2.

Zajęcia rozwijające logiczno-matematyczne dla uczniów zdolnych

Zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej

 

 

II B

 

I C

B. Konopka

 

Anna Makowiecka

wtorek 800-845

 

środa 1340-1425

 

 

Klasy IV- VIII

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 

L.p.

Rodzaj zajęć

Klasa

Prowadzący

Termin

1.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

 

kl. VIB

E. Szczech

wtorek 1250-13-35

2.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

 

kl. VII

K. Syrowik

wtorek 1430-1515

3.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

Przygotowanie do egzaminu

kl. VIII

K. Syrowik

czwartek 1430-1515

4.

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

 

V

E. Bazydło

czwartek 1350-1435

5.

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

 

VI

E. Bazydło

poniedziałek 1350-1435

6.

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z fizyki

 

VII-VIII

J. Kościuk

poniedziałek 1350-1435

7.

 

Konsultacje z przyrody i geografii

IV-VIII

I.Pikulińska

środa 1520-1620

 

Kółka zainteresowań

L.p.

Rodzaj zajęć

Klasa

Prowadzący

Termin

1.

Informatyczne

chętni z klas

 V- VI

M. Jakubowski

 

Czwartek

4.

Języka angielskiego

chętni z klas

IV- VIII

K. Wysocka

 

Środa 1335-1415

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 

L.p.

Rodzaj zajęć

Klasa

Prowadzący

Termin

1.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

 

kl. VI- VII

K. Kowalewska

poniedziałek co 2 tygodnie 1245-1330

2.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

 

Kl.VIII

H. Faszyńska

poniedziałek

godz. 1430-1515

3.

 

Zajęcia przygotowujące do konkursu wojewódzkiego

Kl.VIII

H. Faszyńska

wtorek

godz.1340-1425

4.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z historii

IV-VIII

 

M.Kędzierski

środa 1430-1515 co 2 tygodnie

 

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języków obcych

 

L.p.

Rodzaj zajęć

Klasa

Prowadzący

Termin

1.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego

 

kl. IV- VI

A.Sówka

wtorek ½ godz. 1240-1305

czwartek ½ godz. 1240-1305

2.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego

 

kl. VII- VIII

B.Pikulińska

piątek 1430-1515

3.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka niemieckiego

 

Kl.VII-VIII

D.Połomska -Owczarczyk

wtorek 1430   ½ godz.

czwartek 1430 ½ godz.

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kolnie
    18- 500 Kolno, ul. Wojska Polskiego 22
  • (86)278-21-24
    Sekretarz szkoły - p. Joanna Socik

Galeria zdjęć