• Wykorzystanie sprzętu (rok szkolny 2022/23)

•

Dokumentacja wykorzystania sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości

Wrzesień 2022

W trakcie uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego wykorzystaliśmy sprzęt nagłaśniający i fotograficzny zakupiony w ramach programu.

Październik 2022

12 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia klasy pierwszej. W trakcie tej uroczystości wykorzystaliśmy sprzęt nagłaśniający, zakupiony w ramach programu. W trakcie akademii z okazji Święta Edukacji Narodowej w dniu 13 października, którą uświetnił występ chóru szkolnego zostały wykorzystane mikrofony i inny sprzęt nagłaśniający oraz służący do  fotografowania, zakupiony w ramach projektu.

Listopad 2022

Podczas zajęć świetlicowych nasi uczniowie mogli zamienić się w małych konstruktorów i ,,wyczarować" przepiękne konstrukcje z klocków zakupionych w ramach projektu.

Grudzień 2022

Na zajęciach informatyki wykorzystano drukarkę 3 D, w celu wykonania ozdób świątecznych. Uczniowie mieli okazję poznania kolejnych etapów wydruku drukarką 3D.

Ponownie podczas kolejnych uroczystości szkolnych Wieczoru Kolęd i Pastorałek oraz Jasełek  wykorzystaliśmy sprzęt nagłaśniający i fotograficzny.

Uczniowie przebywając w świetlicy szkolnej bardzo chętnie spędzają czas na tworzeniu różnorodnych konstrukcji z klocków.

Styczeń 2023 r.

Na zajęciach dodatkowych uczniowie mogli wykorzystać długopisy 3 D do stworzenia pierwszych prac.

Luty 2023 r.

Na zajęciach korekcyjno- kompensacyjnych wykorzystano sprzęt, w celu doskonalenia motoryki małej.

Na lekcjach techniki uczniowie mieli możliwość wykorzystywania  maszyn do szycia oraz zestawów elektrycznych zakupionych w ramach projektu.

Marzec 2023 r.

Rewalidacja i zajęcia korekcyjno- kompensacyjne.
          Usprawnianie motoryki małej, koncentracji uwagi, koordynacji wzrokowo - ruchowej i
           wzrokowo - przestrzennej

Swietlica szkolna

W świetlicy codziennie wykorzystywane są klocki oraz czasami szyjemy na maszynie do szycia.