O szkole / Dokumenty

Akademia Bezpiecznego Puchatka

W tym roku szkolnym realizujemy założenia polityki promocji prawidłowych zachowań oraz profilaktyki i bezpieczeństwa, ujmując je wielopłaszczyznowo, uświadamiając wszystkim członkom naszej szkolnej społeczności (uczniowie i ich rodziny oraz pracownicy szkoły) ich nadrzędną rolę w naszym codziennym życiu. Pomaga nam w tym Akademia Puchatka, która została stworzona z myślą o dzieciach i dla dzieci. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do strony Akademii, gdzie znajdziecie- praktyczne porady dotyczące rozwoju małego ucznia, a także gry i zabawy sprzyjające jego rozwojowi intelektualnemu. Akademia to platforma dla wszystkich zainteresowanych wspieraniem rozwoju dzieci w wieku szkolnym: rodziców i nauczycieli.

https:www.akademiapuchatka.pl

• Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kolnie