- Profil szkoły
- Historia
- Złota księga
- Patron S P nr 1 w Kolnie
- Osiągnięcia sportowe
- Dyrekcja
- Szkolne ,, Oskary
- Oni kierowali ,, Jedynką
- Kadra pedagogiczna
- Wizja naszej szkoły
- Statut szkoły
- Plan Pracy Szkoły 2023/2024
- Program Wychowawczo-Profilaktyczny szkoły 2023/2024
- Dodatkowe dni wolne od nauki w roku szkolnym 2023/24
- Harmonogram badań kompetencji uczniów 2023/ 24
- Skład Samorządu Uczniowskiego 2023/24
- Prawa i obowiązki uczniów
- Wewnątrzszkolne Ocenianie
- Kalendarz roku szkolnego 2023/ 2024
- Pomoc psychologiczno - pedagogiczna
- Kalendarz uroczystości i wydarzeń szkolnych 2023/ 24
- Terminarz spotkań z Rodzicami 2023/24
- RODO
Kadra pedagogiczna
Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna
Klasa
Wychowawca
5- latki a
Agnieszka Łada
5- latki b
Joanna Waszkiewicz
5- latki c
Oliwia Truszkowska
0 a
Katarzyna Kałudzińska
0 b
Aneta Podlaska
0 c
Ewelina Sówka
I a
Małgorzata Biedrzycka
I b
Barbara Konopka
I c
Anna Makowiecka
II a
Małgorzata Rumińska
II b
Bożena Borzymowska
II c
Marta Downar
III a
Beata Boć
III b
Monika Gumienna
III c
Danuta Nikonowicz/ Marta Downar
Klasy IV -VIII
Wychowawstwo:
Klasa Wychowawstwo IV a
Emilia Bazydło
IV b
Barbara Zdancewicz
V a
Renata Pogorzelska
V b
Dorota Połomska- Owczarczyk
V c
Piotr Ossowski
VI a
Urszula Samul
VI b
Hanna Faszyńska
VII a
Mariusz Kędzierski
VII b
Beata Piątkowska
VIII a
Iwona Pikulińska
Język polski:
- Urszula Samul
- Hanna Faszyńska
- Beata Piątkowska
Matematyka:
- Krystyna Syrowik
- Emilia Bazydło
- Marek Jakubowski
Biologia:
- Lila Charubin
Chemia:
- Teresa Gębarska
Fizyka:
- Jan Kościuk
Geografia:
- Iwona Pikulińska
Język angielski:
- Katarzyna Wysocka
- Agnieszka Sówka
- Barbara Zdancewicz
Język niemiecki:
- Dorota Połomska
Historia:
- Katarzyna Kowalewska
- Mariusz Kędzierski
Przyroda:
- Iwona Pikulińska
Informatyka:
- Marek Jakubowski
Muzyka i plastyka
- Mirosława Pomichowska
Wychowanie fizyczne:
- Renata Pogorzelska
- Piotr Ossowski
- Krzysztof Grabowski
Technika:
- Jarosław Bajno
- Jan Kościuk
Religia:
- Małgorzata Podchul
- Katarzyna Kowalewska
- Agata Słapińska
Nauczyciele pracujący w świetlicy szkolnej:
- Dorota Połomska- Owczarczyk
- Agata Słapińska
- Katarzyna Kowalewska
- Mariola Staszewska
- Agnieszka Sówka
- Ewa Wołczyńska
Biblioteka szkolna:
- Mariola Staszewska
- Mariusz Kędzierski
- Anna Makowiecka
Pedagog szkolny/ Pedagog specjalny:
- Anna Marta Zalewska
Zajęcia logopedyczne/ Psycholog
- Alicja Odachowska
Doradztwo zawodowe:
-
Wychowanie do życia w rodzinie:
- Piotr Ossowski
Edukacja dla bezpieczeństwa:
- Renata Pogorzelska
WOS:
- Jacek Rainko